מהפך בנראות הביתית באמצעות טפטים – טפטים מיוחדים לכל מטרה

טפטים בכל בית

טפטים לקיר הם הפתרון האולטימטיבי כדי ליצור בית בעל מראה ייחודי וכך לבדל את הנראות הביתית של בית זה מהנראות של בתים אחרים. המטרה של בעלי נכסים רבים היא ליצור מצבים שבהם אורחים שמגיעים בפעם הראשונה לביתם יאמרו וואו ! על העיצוב היוצא דופן של בית זה. יש דרכים רבות כדי ליצור אפקט זה ואחת המוצלחות שבהן היא הדבקת טפטים מיוחדים וחדשניים על קירות הבית.

יתרונות של טפטים

רבים מאתנו זוכרים את הטפטים הוותיקים שהיה קשה הן להדביק אותם והן לשלוף אותם לאחר כמה שנים, אך הדור העכשווי של הטפטים הוא שונה לחלוטין. מדובר במוצר חדשני אשר מיוצר בטכנולוגיות מתקדמות במפעלים המובילים בישראל בכל מידה רצויה. הטפטים מיוצרים מחומרים שהם בטיב מעולה וברמת איכות גבוהה ביותר ולכן המפעל מעניק עליהם אחריות של שנה במקרה של דהייה, בעיה בצבע, או פגם כלשהו.

הייחודיות של הטפטים היא בכך שקיימים אין ספור דגמים והדפסים. מעצב הפנים או הלקוחות רואים בדמיונם את ההתאמה המיטבית של הריהוט להדפס או לגוון מסוים, והכל אפשרי כולל הדפסים מיוחדים כמו שמם של הילדים. כך אפשר להתאים לכל חלל את הטפט המתאים ביותר וליצור מהפך בבית כולו.

מעבר לכך זמן ההתקנה הוא מהיר והצוותים המקצועיים מתמחים בעבודה זו ומבצעים אותה באופן מוקפד מהנקודה הגבוהה הצמודה לתקרה ועד הנקודה הנמוכה ביותר תוך מתיחה מקסימלית כדי ליצור משטח ישר וחלק לחלוטין. אם לאחר פרק זמן מסוים בעלי הנכס מעוניינים ליצור שינוי, אנשי המקצוע מורידים בקלילות את הטפט הנוכחי ומדביקים טפט חדש.

אפשר באמצעות טפטים לכסות כל מוצר כמו לדוגמה ארון חשמל ותקשורת וכך להעניק לקיר מראה אסתטי, במקום לראות את קופסת החשמל שהיא בגוון אחר ולכן בולטת.

טפטים מיוחדים

דגמים

הבחירה של טפטים מתבצעת תוך התאמה מלאה לכל אחד מחללי הבית. אחד הדגמים החדשים והנדרשים ביותר הוא טפט דמוי עץ. אופציה זו קיימת בכמה צבעים יפהפיים כמו אפור וחום על גווניהם השונים. כל מי שמביט בקיר זה בטוח שמדובר בחיפוי של עץ אמיתי ולכן הוא מוקסם מהאופציה החדשנית. בדרך זו אפשר גם להדביק גם טפט שהוא דמוי אבן וקיים גם הוא בכמה גוונים כמו לבן, שמנת אפור או טפט דמוי שיש בגוונים מפתיעים.

אחת ההצלחות הגדולות היא של טפט דמוי בטון אשר אפשר לרכוש אותו בשלל אפשרויות וליצור פסים סימטריים לאורך ולרוחב, או הרבה קווים א-סימטריים שיוצרים צורות פנימיות בקיר כמו משושים, מלבנים וצורות הנדסיות נוספות. לקוחות רבים רוכשים את אחד מהדגמים האלו בגוון אפור והוא כולל פסים שחורים שתוחמים את הצורות והם מעניקים מראה יפהפה לסלון.

הדפסים

קיימים דגמים מרהיבים של טפטים לקיר שיש עליהם הדפסים שמתאימים לחדרים השונים, כמו לדוגמה פריטים הקשורים לכדורגל או לכדורסל עבור מי מהילדים שאוהב תחום זה, או לחלופין הדפסים של נסיכות ושמלות מדהימות שהן הדמויות האידאליות עבור ילדות רבות.